راهپیمایی موتوری و خودرویی ۲۲ بهمن در خسروشاه از سمت خیابان طالقانی به سمت مزار شهدای این شهر برگزار شد.

به گزارش خسروشاه نیوز، امسال به خاطر شیوع کرونا و ضرورت دوری از تجمع‌، مراسم راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن در خسروشاه، همانند سراسر کشور با حضور خانواده‌ها، ولی متفاوت از سال‌های گذشته و به‌صورت خودرویی و موتوری برگزار شد.

راهپیمایی خودرویی و موتوری با حضور خانواده‌ها در خسروشاه هم از ساعت ۱۰ صبح از ابتدای خیابان طالقانی و پل هوایی آغاز شده و خانواده‌ها با خودروی شخصی خود و برخی نیز بر روی موتورهای خود در این راهپیمایی شرکت کردند.

امسال، علی‌رغم شیوع کرونا و تغییر شکل برگزاری مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن، مردم غیور، انقلابی و شهیدپرور خسروشاه به صحنه آمده و در داخل خودروهای خود حضور و پشتیبانی خود از انقلاب اسلامی ایران را به نمایش گذاشته و با آرمان‌های شهدا و انقلاب تجدید میثاق می‌کنند.

در این راهپیمایی، شعارهایی با محوریت “محکومیت اقدامات مستکبران جهان و حمایت همه جانبه ملت ایران از انقلاب اسلامی ایران” بر روی خودروها نصب شده و پرچم سه رنگ ایران اسلامی برافراشته‌ شده بود.

همچنین گروه‌های دوچرخه سوار نیز در کنار راهپیمایی خودرویی حضور داشتند.

همچنین، مراسم ویژه‌ای نیز بعد از راهپیمایی خودرویی و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و فاصله‌گذاری، با سخنرانی حجت‌الاسلام والمسلمین ناصری، امام جمعه خسروشاه، از ساعت ۱۱ قبل از ظهر در مزار شهدای خسروشاه برگزار شد.

شایان ذکر است، امسال در کنار راهپیمایی خودرویی و موتوری، راهپیمایی مجازی نیز در بستر اینترنت برگزار شده است.