آرشیو - پایگاه خبری خسروشاه نیوز
آرشیو - پایگاه خبری خسروشاه نیوز
فعالیت های عمرانی در خسروشاه به صورت جدی فعال است 07 تیر 1403

فعالیت های عمرانی در خسروشاه به صورت جدی فعال است

به گزارش خسروشاه نیوز، معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان شرقی در گفت و گو با خبرنگار خسروشاه نیوز افزود: سیاست دولت سیزدهم استفاده از سرمایه گذاری بخش خصوصی در پروژه های عمرانی است جبارعلی ذاکری گفت: شهر خسروشاه مزیت هایی همچون مشارکت خیّرین دارد و در این شهر از ظرفیت خیّرین در حوزه های […]

۱۴۰ هکتار از اراضی ملی به خسروشاه الحاق شد 03 تیر 1403

۱۴۰ هکتار از اراضی ملی به خسروشاه الحاق شد

سیداحمد موسوی در گفت و گو با خسروشاه نیوز  گفت: در کارگروه زیربنایی و برنامه ریزی آذربایجان شرقی الحاق ۱۴۰ هکتار از اراضی ملی به خسروشاه به تصویب رسید. مدیرکل راه و‌ شهرسازی آذربایجان شرقی افزود: بعد از انجام مطالعات فرایند احداث معابر و نهضت ملی مسکن در این منطقه شروع خواهد شد.

گفت و گوی مردم خسروشاه با معاون رئیس جمهور 18 خرداد 1402

گفت و گوی مردم خسروشاه با معاون رئیس جمهور

انسیه خزعلی معاون رئیس جمهور در امور زنان امروز پنجشنبه ۱۸ خرداد با حضور در خسروشاه پای صحبت های مردم نشست. در حاشیه این نشست، مردم خسروشاه طومار درخواست تبدیل خسروشاه به شهرستان را به معاون رئیس جمهور تقدیم کردند. رئیس جمهور و هئیت دولت در سفری دو روزه در آذربایجان شرقی حضور یافته اند.

بازسازی یادمان عملیات والفجر ۸ در خسروشاه 04 آذر 1401

بازسازی یادمان عملیات والفجر ۸ در خسروشاه

گزارشی از بازسازی یادمان عملیات والفجر ۸ در خسروشاه

افروغ:مسئولیت شوک روحی و روانی وارد شده به مهسا امینی با پلیس است 03 آبان 1401

افروغ:مسئولیت شوک روحی و روانی وارد شده به مهسا امینی با پلیس است

عماد افروغ، عضو شورای فرهنگ عمومی کشور و استاد جامعه‌شناسی دانشگاه تربیت مدرس امروز سوم آبان در آیین افتتاحیه یازدهمین دوره مسابقات ملی «مناظره دانشجویان ایران» که توسط سازمان دانشجویان جهاددانشگاهی برگزار شد، دربارۀ ناآرامی‌های اخیر کشور صحبت کرد.

زنگ آغاز سال تحصیلی در خسروشاه نواخته شد 02 مهر 1401

زنگ آغاز سال تحصیلی در خسروشاه نواخته شد

به گزارش خبرنگار خسروشاه نیوز سال تحصیلی ۱۴۰۲-۱۴۰۱ به صورت رسمی از امروز، شنبه (دوم مهرماه) در مدارس کشور شروع شد. زنگ آغاز سال تحصیلی با حضور مسئولین به صورت نمادین در دبیرستان محلاتی #خسروشاه به صدا درآمد.

تخریب اموال عمومی در تبریز 31 شهریور 1401

تخریب اموال عمومی در تبریز

به گزارش خسروشاه نیوز، دیشب عده ای از معترضان به درگذشت مهسا امینی شعبه بانک شهر در نصف راه تبریز را به آتش کشیدند! همچنین بانک سپه شعبه نصف راه نیز توسط معترضان به آتش کشیده شده است. برخی جوانان که گفته می شود از دانشجویان غیر بومی دانشگاه تبریز بوده‌اند هدایت این تخریب ها […]

سمفونی نمکزار 22 تیر 1401

سمفونی نمکزار

خسروشاه نیوز- سعید خسروشاهی؛ امیر فتحی پوران خسروشاهی با حضور در دریاچه ارومیه و نواختن سه تار، وضعیت دردناک این دریاچه را به تصویر کشیده است.

قهرمان کوچک؛ فرشته نجات شهروندان 08 اردیبهشت 1401

قهرمان کوچک؛ فرشته نجات شهروندان

گفت‌وگو‌ با کودکی که جان ۹ شهروند را نجات داد در روزهای اخیر خبر نجات ۹ شهروند توسط دختر بچه ۱۰ ساله بازتاب های فراوانی در فضای مجازی داشت. امروز در دفتر خسروشاه نیوز با این کودک به گفت و گو نشسته ایم تا داستان را از زبان خودش بشنویم.

مصاحبه فرماندار تبریز با خسروشاه نیوز 09 فروردین 1401

مصاحبه فرماندار تبریز با خسروشاه نیوز

جعفری آذری فرماندار شهرستان تبریز در مصاحبه با خسروشاه نیوز، اهداف و نتایج سفر یک روزه خود به بخش خسروشاه را تشریح کرد.