معاون ورزشی باشگاه تراکتور اعلام کرد که در صورت حضور شجاعی به عنوان سرمربی، یک مربی بسیار قوی به کادرفنی اضافه خواهد شد.

به گزارش خسروشاه نیوز؛ علیرضا رحیمی، هفته گذشته طی حکمی به عنوان معاون ورزشی باشگاه تراکتور منصوب شد. او امشب در گفت و گویی که در رادیو ایران داشت، در خصوص شرایط باشگاه تراکتور صحبت کرد که در ادامه می خوانید:

چنین نتایجی در تراکتور سابقه نداشته است

مالک حقیقی باشگاه تراکتور همین هواداران هستند، ماهم از نتایج تراکتور راضی نیستیم و سابقه نداشته است تراکتور این چنین نتایج ضعیفی را بگیرد. این حق را به هواداران تراکتور می دهیم ، اما این را بدانید فوتبال است و روزهای خوب و بد دارد و ما نیاز داریم که کادر فنی و بازیکنان تیم را در نیم فصل تقویت کنیم.

۱۲ بازیکن مد نظر ما هستند

علیرضا رحیمی در خصوص اینکه مذاکراتی با سیاوش یزدانی و پیمان بابایی برای انتقال به تراکتور صورت گرفته یا خیر عنوان کرد: ۱۲ بازیکن مد نظر ما هستند و آن هایی که از نظر قانونی مشکلی برای مذاکره ندارند ، باب مذاکره را با آنها باز کردیم، لیستی را مسعود شجاعی ارائه کرده اند و تحویل باشگاه داده اند.

خواهان حضور طولانی مدت شجاعی هستیم

مسعود شجاعی بازیکن بسیار بزرگی است ولی به دلیل حضور در لیگ قهرمانان آسیا ، کسی باید بر روی نیمکت بنشیند که مدرک A  آسیا را داشته و بتواند بر روی نیمکت حضور داشته باشد.  این نکته را تاکید میکنم که ما خواهان این هستیم که مسعود شجاعی سالیان سال در تبریز بماند و در راس کادر فنی حضور داشته باشد و با وجود محمود شجاعی و عباس چمنیان که هر دو دارای مدرک A  آسیا هستند و در کادر تیم تراکتور نیز حضور دارند به فکر تقویت کادر فنی برای نیم فصل دوم لیگ برتر هستیم.

با نوری مذاکره ای نداشته ایم

با الکس نوری دیگر مذاکره ای نداشتیم و با توجه به اینکه مسعود شجاعی در سال های آخر بازیگری خود قرار دارد تمایل دارد در مستطیل سبز و به عنوان بازیکن کار خود را ادامه دهد و مجموعه ی باشگاه تراکتور بار مضاعف و فشار زیادی را بخاطر شرایط تیم به او محول کرد و با خواهشی که از شجاعی کردیم ایشان این مسئولیت را پذیرفت و از اعتبار خودش مایه گذاشت که تا نیم فصل سرمربی تراکتور باقی بماند. مجموعه مدیریتی تراکتور نیز تلاشش بر این است هر اتفاقی که به نفع باشگاه باشد صورت بگیرد و اگر شجاعی مایل باشد یک دستیار قوی در کنار خود قرار دهد که خودش بتواند درون زمین به طور کامل از ظرفیت هایش استفاده کند این کار را خواهیم کرد.

یک کمک قوی در کنار شجاعی

تمام تصمیمات بین مالک باشگاه ، مسعود شجاعی و معاون ورزشی باشگاه صورت می گیرد و خیلی شفاف اعلام می کنم اگر به جمع بندی برسیم که سرمربی جدید به تیم اضافه شود این کار را خواهیم کرد و این کار ظرف چند روز آینده اتفاق خواهد افتاد و این منوط به تصمیم مالک باشگاه و مسعود شجاعی نسبت به انتخاب سرمربی جدید است و اگر نه یک کمک مربی بسیار قوی به جمع دستیاران مسعود اضافه خواهیم کرد تا در کنار محمود شجاعی و عباس چمنیان به تراکتور کمک کنند.

حضور آندو در تراکتور قطعی نشده است

از اول فصل بحث حضور آندرانیک تیموریان مطرح بود و این بحث جدیدی نیست و باتوجه به اینکه آندرانیک در ابتدای فصل شرایط روحی مناسبی نداشت آذرنیا از ماشین سازی به تراکتور آمد ولی هنوز به طور قطع حضور آندو در تراکتور نهایی نشده است.

اولویت تراکتور تعیین نهایی مربی و سرمربی است

اولویت اول باشگاه تراکتور تعیین تکلیف نهایی مربی و سرمربی تیم است و اگر مسعود شجاعی زودتر اعلام کند باشگاه نسبت به انتخاب مربی و سرمربی اقدام خواهد کرد و بحث سرپرست آنچنان در اولویت باشگاه نیست. بحث جذب بازیکن بسیار مهم است و خیلی جدی در پست مهاجم و مدافع کنار نیاز به جذب بازیکن داریم و بعد از بازی تراکتور و سایپا به طور رسمی وارد مذاکره می شویم در حالی که همین الان نیز مذاکراتی را با بازیکنان مد نظر که مشکل قانونی ندارند آغاز کرده ایم. انتقادی که از فدراسیون فوتبال دارم این است که این قانون منع جذب بازیکن خارجی ، قیمت بازیکنان داخلی را بالا برده است و ما بازیکن نداریم که از آنها استفاده کنیم و در آسیا نمیتوان با تضعیف کردن استقلال و پرسپولیس تیم خود را تقویت کرد. زیرا این دو تیم نیز نمایندگان ایران در آسیا هستند و امیدوارم برای تیم هایی که در لیگ قهرمانان حضور دارند شرایط ویژه ای در نظر بگیرند.