به نظر می رسد سرمربی-بازیکن تراکتوری ها برای ادامه روند فعلی بسیار مردد شده است.

به گزارش خسروشاه نیوز؛ مسعود شجاعی در شرایطی به عنوان بازیکن-سرمربی هدایت تراکتور را بر عهده گرفت که تصور نمی کرد کارش تا این اندازه کش پیدا کند؛ تصور اولیه او و البته همه تراکتوری ها این بود که نهایتا بعد از دو سه بازی، سرمربی جدید انتخاب می شود و مسعود دوباره به عنوان بازیکن به کار خود در این تیم ادامه خواهد داد. کسب چند نتیجه خوب و البته عدم توفیق باشگاه در جذب سرمربی ای که بتواند در این مقطع تیم را جمع و جور کند، باعث تداوم حضور مسعود به عنوان بازیکن-سرمربی شد. با توجه به طولانی شدن این پروسه، شجاعی که در دو بازی ابتدایی، ترجیح داده بود از کنار زمین به هدایت تیم بپردازد، دوباره وارد ترکیب شد و طی هفته های اخیر شاهد حضور ثابت او در ترکیب سرخ پوشان بوده ایم.

بعد از اینکه مسئولیت فنی تیم به مسعود سپرده شد، شاهد ارائه بازی های زیبا و کسب نتایجی خوب از تراکتور بودیم اما خیلی زود ورق برگشت و چند شکست تلخ، سرخ پوشان را از شرایطی که در حال رسیدن به صدر بودند به شرایطی رساند که در حال حاضر در تکاپوی سقوط نکردن به جمع تیم های میانه جدول هستند. شجاعی امید زیادی داشت که تیمش پرسپولیس را در تبریز شکست داده و شکست هفته گذشته مقابل آلومینیوم و البته شکست هفته یازدهم مقابل استقلال را جبران کند؛ این اتفاق نه تنها رخ نداد بلکه تراکتور در روزی که پرسپولیس تیم کاملا برتر میدان بود، چهارمین شکست خانگی خود را هم متحمل شد تا شجاعی مرددتر از همیشه به ادامه کار به عنوان بازیکن-سرمربی بیاندیشد.

آن چه که مشخص است، عدم توانایی و تمرکز کافی شجاعی در جریان بازی برای هدایت تیم است. او طی هفته های اخیر نتوانسته به صورت همزمان هم برای تراکتور بازی کند و هم به در نقش سرمربی از داخل زمین، تیمش را هدایت و در جریان بازی تغییرات و توصیه های لازم به بازیکنان را مدیریت و اجرایی کند.