تراکتور مهمترین برد این فصل خود را به دست آورد.

به گزارش خسروشاه نیوز، تیم تراکتور در چارچوب هفته دوازدهم از ساعت ۱۵ به مصاف گل گهر رفت و موفق شد میزبان قدرتمند خود را با نتیجه دو بر یک شکست دهد. تراکتور با کسب سه امتیاز این دیدار ۱۹ امتیازی شد اما نتوانست بالاتر از سپاهان در رتبه سوم قرار بگیرد. سپاهان با تفاضل گل بهتر از تراکتور در رتبه سوم قرار دارد و شاگردان شجاعی چهارم هستند.

بیستمین دوره لیگ برتر خلیج فارس ایران
هفته دوازدهم، ورزشگاه امام علی
تیم داوری: اشکان خورشیدی – قهرمان نجفی – دانیال باشنده – سید محمد هاشمی نسب، کمک داور اضافی ۱و۲: میثم حیدری- ایمان کهیش، ناظر: ابوطالب طاهریان

شرح بازی:

بازی دو تیم با حملات بی‌امان گل گهر آغاز شد اما واکنش‌های اخباری مانع از باز شدن دروازه تراکتور شد. با مصدومیت اخباری و ایجاد تاخیر ۱۰ دقیقه‌ای در بازی، شاهد تغییر جریان بازی به نفع تراکتور بودیم. تراکتور در آخرین دقایق بازی توسط حاج‌صفی دروازه حریف را باز کرد و در حالی که گل گهر در ۷ دقیقه وقت اضافی نیمه اول تلاش زیادی برای جبران داشت، نیمه اول با همین تک گل به پایان رسید. در نیمه دوم سرانجام گل گهر گل تساوی را زد اما این پایان کار نبود و تراکتوری‌ها یک بار دیگر با گلزنی عباس‌زاده از حریف پیش افتاده و با حفظ این گل، پیروز بازی حساس هفته دوازدهم خود شدند.

شرح گل‌ها:

گل گهر صفر – تراکتور ۱ (احسان حاج‌صفی- دقیقه ۴۳): پاس مسعود شجاعی به پشت دفاع تراکتور به احسان حاج‌صفی رسید و او از زاویه بسته دروازه را باز کرد تا کار یک هیچ شود.

گل گهر ۱ – تراکتور ۱ (یونس شاکری- دقیقه ۶۵): ارسال سعید صادقی از روی نقطه کرنر با ضربه سر تماشایی شاکری همراه شد و این توپ سرانجام قفل دروازه فرعباسی را شکست.

گل گهر ۱ – تراکتور ۲ (عباس زاده – دقیقه ۷۶): در محوطه جریمه پاس اشکان دژاگه به محمد عباس‌زاده رسید و او با ضربه بغل پا و به سادگی دروازه را گشود.