چهار نمایشگاه تخصصی آلات، سیستم‌های تهویه، گل و گیاه و تجهیزات گلخانه‌ای با حضور شرکت‌های داخلی در نمایشگاه بین‌المللی تبریز گشایش یافت.

به گزارش خسروشاه نیوز، در این نمایشگاه های تخصصی، شرکت‌های داخلی از استان‌های مختلف تولیدات خود را در سالن های پروین اعتصامی، آذربایجان، ستارخان، امیرکبیر و شهریار در معرض دید علاقه مندان قرار داده اند.

بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی ماشین آلات، لوازم و مصالح ساختمانی و بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی حرارتی، برودتی و سیستم‌های تهویه تا ۲۱ خرداد و پانزدهمین نمایشگاه بین المللی تخصصی گل و گیاه و گیاهان دارویی و هفدهمین نمایشگاه تخصصی فضای سبز و تجهیزات گلخانه ای تا ۲۲ خرداد آماده بازدید علاقه مندان و متخصصان است.

به گزارش روابط عمومی نمایشگاه بین المللی تبریز، امسال ۶۰ نمایشگاه داخلی با حضور شرکت‌های تولیدی و صنعتی و رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی در محل نمایشگاه بین‌المللی تبریز برگزار می‌شود.

بر اساس مجوز ستاد کرونا، برگزاری نمایشگاه ها طبق برنامه زمان بندی و بدون تعطیلی از دیروز ۱۸ خرداد آغاز شده و در برگزاری این نمایشگاه ها تمامی شیوه نامه های بهداشتی اجرا و فاصله اجتماعی بین بازدیدکنندگان و غرفه داران رعایت می شود.