باشگاه تراکتور از جدایی ستاره خط میانی تیمش خبر داد.

به گزارش خسروشاه نیوز، احسان حاج‌صفی که یکی از بمب‌های نقل و انتقالاتی باشگاه تراکتور در تابستان ۹۷ بود و همراه با مسعود شجاعی و اشکان دژاگه به این تیم تبریزی پیوست، پس از دو فصل و نیم حضور در جمع سرخ‌پوشان فوتبال آذربایجان به پایان راهش با آنها رسید و رسما از تراکتور جدا شد.

کاپیتان ملی‌پوش تراکتور که طی یک سال و نیم گذشته بارها شایعه جدایی‌اش از تراکتور قوت گرفته و در نقل و انتقالات زمستانی فعلی نیز بحث فسخ قراردادش جدی‌تر شده بود، در نهایت امشب به‌صورت رسمی با تراکتور فسخ قرارداد کرد.

حاج‌صفی که در پایان لیگ شانزدهم فوتبال ایران از سپاهان راهی سوپر لیگ یونان شد و در دو نیم‌فصل، دو تیم متفاوت را تجربه کرد، اما نتوانست روزهای خوبی همراه با پانیونیوس و المپیاکوس داشته باشد، در بازگشت به تراکتور دوباره روند خوب خود را طی کرد و تبدیل به ستاره تیمش شد.

این کاپیتان تیم ملی پس از سه پنجره نقل و انتقالاتی که مداوم درخواست جدایی از تراکتور را داشت، در نهایت پس از توافق با محمدرضا زنوزی، مالک این باشگاه قراردادش را فسخ کرد و از جمع شاگردان رسول خطیبی جدا شد.

باشگاه تراکتور با اعلام رسمی جدایی احسان حاج‌صفی در اطلاعیه‌ای نوشت: «به دنبال درخواست احسان حاج‌صفی مبنی بر جدایی از تراکتور و علی‌رغم تلاش‌های مالک و مدیریت باشگاه جهت جلب رضایت این بازیکن و بنابر تاکید و اصرار حاج‌صفی، باشگاه با جدایی وی موافقت کرد.»

در ادامه اطلاعیه این باشگاه آمده است: «بر این اساس حاج صفی با پرداخت حق فسخ قرارداد خود، به همکاری با باشگاه تراکتور پایان داد. باشگاه تراکتور نیز ضمن قدردانی از تلاش‌های احسان حاج‌صفی برای وی آرزوی موفقیت دارد.»

تراکتور در شرایطی یکی از مهره‌های کلیدی‌اش را دیگر در جمع خود ندارد که در نقل و انتقالات پیش‌فصل عملکرد قابل توجهی نداشت و در زمستان هم تنها پیمان بابایی را جذب کرده و همچنین سعید مهری را از دست داده است.

اکنون رسول خطیبی باید تدبیر ویژه‌ای برای پُر کردن جای خالی حاج‌صفی که یک بازیکن ملی و سطح اول‌اش بود، بیندیشد؛ ستاره‌ای که مطمئنا حضورش در لیگ قهرمانان آسیا به کار تراکتور می‌آمد ولی در هر صورت تصمیم گرفت از جمع تبریزی‌ها جدا شود.

حاج‌صفی به دلیل شرایط زندگی شخصی‌اش احتمالا دوباره به اصفهان خواهد رفت و با سپاهان قرارداد می‌بندد تا این تیم را در ادامه لیگ برتر همراهی کند.

  • منبع خبر : ورزش سه