مربی تراکتور عقیده دارد که تیمش برای تبدیل شدن به آن چه که کادر فنی در نظر دارد به زمان بیشتری نیاز دارد.

به گزارش خسروشاه نیوز؛ تراکتور موفق شد در هفته هفدهم لیگ برتر میهمان خود نساجی را با نتیجه دو بر یک شکست دهد. صحبت های حمید عبداللهی، مربی تیم تراکتور پس از پیروزی مقابل نساجی در نشست خبری را بخوانید:

نساجی خیلی تغییر کرده است

نساجی نسبت به نیم فصل اول به خصوص در رابطه با بازیکن، خیلی تغییر کرده است. پنج شش بازیکن باکیفیت به این تیم اضافه شده اند. نه تنها در این بازی بلکه در بازی های گذشته هم مربیان تیم های حریف اذعان داشتند که نساجی خیلی تغییر کرده است. به خاطر همین نیمه اول یک بازی با کیفیت را سعی کردیم به اجرا بگذاریم و فکر می کنم که در این کار موفق هم بودیم.

در شان تراکتور نیست که در خانه ببازد

نساجی هم به دنبال ضدحمله بود و اما در یک غافلگیری گل خوردیم. بعد خدا را شکر با تلاش بچه ها به گل رسیدیم. در نیمه دوم نساجی انتحاری بازی کرد و راهی نداشت جز اینکه برای سه امتیاز بجنگند. تراکتور هم سه بازی بود که در خانه باخته بود و استرس به بچه ها غلبه کرده بود. ناخوداگاه تیم یک مقدار عقب نشست تا نتیجه را حفظ کند. در شان تراکتور نیست که در خانه ببازد. امیدواریم که هیچ وقت تراکتور در خانه نتیجه را واگذار کند. هدف مان کسب سه امتیاز بود و با کمک خدا موفق شدیم.

تیم تراکتور نیاز به یک کار اساسی دارد

الان که تیم برده باید بگویم که تیم تراکتور نیاز به یک کار اساسی دارد و خیلی مشکل داریم. تمام تلاش مان این است که مشکلات فنی را حل کنیم. از نظر کیفیت کار در خط حمله خوبیم اما در کار تیمی خصوصا در بخش دفاعی و جزئیات فوتبال نیاز به کار داریم. این کار با یک هفته دو هفته نمی شود. ما هفته گذشته مالکانه بازی کردیم اما مساوی شد. در این بازی شاید مثل بازی قبل موقعیت نداشتیم ولی بازی را بردیم.

در سال ۱۴۰۰ تراکتور نوین را خواهید دید

امیدوارم که زمان برای ما به گونه ای باشد که روی جزئیات بتوانیم کار کنیم. در فاز تغییرات هستیم. تراکتور یک فوتبال فانتزی و شکل دیگری از بازی را ارائه می کرد. الان در مرحله تغییر از شکل فانتزی به فوتبال پرفشار با پرس هستیم. بازیکنان ما علاوه بر اینکه فانتزی بازی می کنند باید جنگجو باشند. تفکر حاکم بر تیم از نظر فنی عوض شده و این ها چیزی نیست که بخواهیم بچه ها همه خواسته هایمان را در عرض ده روز ۲ هفته وارد زمین کنند. مطمئن باشید که در سال ۱۴۰۰ تراکتور نوین را خواهید دید. تراکتوری با فوتبال و تفکری دیگر که نشانه هایش را امروز دیدیم. بازیکنان باید احساس مسئولیت بالایی داشته باشند. آنها امروز خوب بودند اما توقع مان این است که موقعی که توپ نداریم هم پرتلاش تر و پرانگیزه تر از امروز باشند.