علیرضا رحیمی معاون ورزشی تراکتور درباره وضعیت نقل و انتقالاتی این تیم تبریزی توضیحاتی را بیان کرد.

به گزارش خسروشاه نیوز، علیرضا رحیمی معاون ورزشی باشگاه تراکتور  درباره وضعیت نقل و انتقالات این تیم تبریزی اظهار کرد: ما همه سعی خود را می‌کنیم که تیم خوبی ببندیم و نواقص تیم خود را برطرف کنیم. پیمان بابایی مهاجم ماشین سازی را به خدمت گرفتیم و  اکنون جذب مدافع  در اولویت ما قرار دارد تا تیم خود را در خط دفاعی تقویت کنیم.

او درباره این که دژاگه و حاج صفی مدنظر باشگاه‌های استقلال و سپاهان قرار دارند، گفت: اشکان دژاگه، احسان حاج صفی و مسعود شجاعی کاپیتان های جدایی ناپذیر تیم تراکتور هستند و به هیچ وجه این بازیکنان را به تیمی نمی‌دهیم و قصد داریم قرارداد آن‌ها را تمدید کنیم.

ما با پیمان بابایی بحث مالی نداشتیم 

رحیمی درباره  مبلغ ۱۰ میلیاردی قرارداد پیمان بابایی با باشگاه تراکتور بیان کرد: من درباره مبلغ قرارداد‌ها صحبت نمی‌کنم، اما ما با بابایی بحث مالی نداشتیم و او قراردادش را سفید امضاء کرد.

معاون ورزشی باشگاه تراکتور درباره علت بستن قرارداد سفید بابایی با این تیم تبریزی گفت: هواداران تراکتور می‌خواستند که بابایی به این تیم  بپیوندد و به همین علت این بازیکن به خاطر مردم شهرش بحث مالی را کنار گذاشت و قراردادش را با ما سفید امضاء کرد.

مهدی کیانی با باشگاه سپاهان قرارداد دارد 

او درباره وضعیت جذب مهدی کیانی و معاوضه او با سعید مهری  بیان کرد: کیانی به تبریز آمده است، اما این بازیکن با باشگاه سپاهان قرارداد دارد و باید تکلیفش مشخص شود تا در این باره صحبت کنیم. همچنین مذاکراتی برای معاوضه سعید مهری با یکی از بازیکنان سپاهان صورت گرفته است و به زودی این موضوع مشخص می‌شود.

رحیمی درباره معاوضه بازیکن بین تراکتور و ماشین سازی گفت: تعدادی از بازیکنان قرار است به صورت قرضی به ماشین سازی بروند که در ابتدا باید لیست نفرات تیم ما تکمیل شود و بعد چند بازیکن را به ماشین سازی می‌دهیم.

مرتضی منصوری جزو گزینه های مدنظر خطیبی است 

معاون ورزشی تراکتور درباره اینکه مرتضی منصوری مدافع سپاهان مدنظر این تیم تبریزی است، اظهار کرد: بله، منصوری جزو گزینه‌های مدنظر خطیبی است که قرار است با این بازیکن مذاکره کنیم.

او درباره اینکه حبیب فرعباسی دروازه بان تراکتور مدنظر باشگاه پیکان قرار گرفته است، گفت: ما این دروازه بان را برای نیم فصل دوم  نیاز داریم و به هیچ تیمی نمی‌دهیم.

یک دستیار بومی به کادر فنی تراکتور اضافه می شود 

رحیمی درباره لیست مازاد باشگاه تراکتور بیان کرد: حمزاوی، وفا هخامنش، میلاد فخرالدینی و چند بازیکن جوان در لیست مازاد قرار دارند که با آن‌ها قطع همکاری می‌کنیم.

معاون ورزشی باشگاه تراکتور  در پایان درباره دستیاران خطیبی گفت: جودکی زاده و عبداللهی در  جمع کادر فنی تراکتور قرار گرفته‌اند و یک دستیار بومی هم به تیم اضافه خواهد شد.