در شرایطی که باشگاه تراکتور به صورت علنی نام سه بازیکن را در لیست مازاد قرار داده بود، عضو کادرفنی این تیم گفت: «مسعود شجاعی هیچ لیستی به باشگاه نداده» است.

به گزارش خسروشاه نیوز؛ باشگاه تراکتور همچنان وضعیت مبهمی را سپری می‌کند و پس از آخرین بازی این تیم در نیم فصل مقابل سایپا، بر میزان این ابهام ها اضافه هم شده است. ابتدا علیرضا رحیمی معاون باشگاه در لایو اینستاگرامی صحبت هایی را مطرح کرد که باعث دلخوری برخی از بازیکنان و اعضای کادرفنی شد و سپس کار به تمرین کشید و حالا عباس چمنیان نیز در مقام تکذیب برخی اظهارات رحیمی برآمده است.

علیرضا رحیمی در صحبت هایش با این جمله که «تعارفی در این باره نداریم» سه بازیکن اصلی تراکتور یعنی وفا هخامنش، میلاد فخرالدینی و حمزاوی عکاشه را جزو بازیکنانی دانست که قرار است از تراکتور جدا شوند و در لیست مازاد قرار دارند. این صحبت ها با واکنش دو بازیکن مواجه شد و فخرالدینی گفت که خودش درخواست جدایی داده و حمزاوی نیز نسبت به این موضوع اعلام «بی اطلاعی» کرد.

حالا دو روز پس از این ماجرا، عباس چمنیان که امروز وارد تبریز شده، نکات جالبی را بیان کرده است. او می‌گوید:

«من مطمئنم بخشی از این اسامی که مطرح می‌شود دیدگاه کادرفنی و شجاعی نیست. هیچ لیست خروجی هم داده نشده است، چون قرار بود لیست بازیکنان ورودی و خروجی هماهنگ با هم باشد.»

با این توصیف باید دید که در روزهای آینده چه اتفاقی رخ می‌دهد و باشگاه سرخپوش تبریزی چه نقل و انتقالاتی را خواهد داشت. اما شاید مهم ترین مسئله، روشن شدن تکلیف کادرفنی باشد که به گفته مسئولان باشگاه تا ۲۴ ساعت آینده این اتفاق باید رخ دهد.

  • نویسنده : سعید عبدی