باشگاه تراکتور می‌گوید که حمزاوی، هخامنش و فخرالدینی احتمالا از این تیم جدا خواهند شد

به گزارش خسروشاه نیوز، تیم فوتبال تراکتور در حالی وارد بازار نقل و انتقالات خواهد شد که به گفته مدیران این باشگاه، این تیم دستکم سه بازیکن در فهرست خروجی خواهد داشت. معاون اجرایی قرمزها در این خصوص توضیح می‌دهد و از سه بازیکن نام می‌برد. وی همچنین گفت که آن ها به دنبال تمدید قرارداد سه بازیکن هستند.

حمزاوی ، فخرالدینی و هخامنش در فهرست مازاد

حمزاوی عملکرد خوبی نداشت و احتمالا در لیست مازاد خواهد بود، وفا هخامنش عملکرد خوبی نداشت و شاید در لیست مازاد باشد، احتمال دارد میلاد فخرالدینی با تیم نباشد. این که آینده شان چه باشد را نمی‌دانیم شاید فسخ کنند و شاید هم معاوضه انجام شود. ما تلاش می‌کنیم در این پست ها تغییراتی را داشته باشیم. در فهرست زیر ۲۵ سال و زیر ۲۳ سال هم تغییراتی را خواهیم داشت و تعارفی در این باره نداریم چون تیم اگر نتیجه بگیرد همه راضی خواهیم بود.

به دنبال تمدید با سه کاپیتان هستیم

ما پیگیر تمدید قرارداد بازیکنان هستیم. بحث شجاعی متفاوت است و می‌خواهیم اسطوره باشگاه شود و لیدرفنی باشد. او هم باید به تراکتور افتخار کند و این که یک فوتبالیست چنین درخواستی را از تراکتور داشته باشد، باعث افتخار است. اگر مسعود بماند، اشکان دژاگه هم خواهد ماند. انتظار داریم احسان کیفیتش را افزایش دهد و باید روی روحیه اش کار کند، هرچند که با جان و دل کار می‌کند. ما به دنبال تمدید با هر سه بازیکن هستیم و هر سه وزنه تیم ما هستند. ما نباید آن ها را به راحتی از دست دهیم.

 به دنبال تقویت تیم هستیم

۹۵ درصد باشگاه تیم بزرگسالان است و به دنبال تقویت این تیم خواهیم بود. بحث دوم هم این است که در آسیا نتیجه خوب بگیریم و روی این دو مورد تمرکز خواهیم کرد. اما در برنامه بلند مدت به دنبال این هستیم که ساختار باشگاه را اصلاح کنیم که به فرد متکی نباشد. همچنین باید آکادمی باشگاه را تقویت کنیم. آقای زنوزی همیشه حمایت خوبی داشته و اگر این رابطه خوب ادامه دار باشد، ما به دنبال این هستیم که ساختار باشگاه و آکادمی را اصلاح کنیم. من قول می‌دهم در سه ماهه دوم سال بعد، یک آکادمی خارجی را بیاوریم و جوین کنیم و یک آکادمی اصولی را درست کنیم. اگر یک روز واسیلی [گوجا] بود و از زمین خاکی بازیکن می‌آورد، الان شرایط عوض شده اما همچنان استعدادها وجود دارند.

من انتظار زیادی از حاج صفی دارم

احسان [حاج صفی] مشکل روحی روانی ندارد. به هر حال ما باید به او انگیزه دهیم، باید به احسان کمک کنیم تا کیفیتش را افزایش دهد. احسان با جان و دل کار می‌کند و در بازی بعدی دیدید که یک شوت زد که کم مانده بود دروازه بان وارد دروازه شود. من انتظار زیادی از احسان دارم. من شنیدم که خانواده اش اینجا هستند و کمی مشکل دارد. او همیشه از جان و دل مایه گذاشته و امیدواریم شرایط روحی – روانی اش را عوض کند.

شکست زنوزی، شکست خصوصی سازی است

آقای زنوزی جزو بیزینس من ها و کارآفرینان موفق آذربایجان شرقی است و علاوه بر آن در ورزش هم سرمایه گذاری کرده. اگر ورزش سود دارد، چرا بقیه کارآفرینان منطقه وارد نمی‌شوند؟ پس اینطور نیست که بگوییم اینجا امکانات زیادی وجود دارد. وقتی یک نفر (زنوزی) آمده و این همه استرس را به جان خریده و من فکر کنم اصلا برای کارش یک دهم این موضوع فکر نمی‌کند. ما اگر بخش خصوصی را فرصت سوزی کنیم، به آینده این بخش خصوصی نمی‌توانیم امیدوار باشیم. ما ببینیم مثل سپاهان و فولاد و استقلال و پرسپولیس از دولت و بیت المال می‌گیریم؟ حالا بیاییم کسی مثل زنوزی که آمده و هزینه می‌کند را کنار بزنیم؟ ما رو به عقب نخواهیم رفت، این که ما خصوصی شدیم اتفاق خوبی است و پرسپولیس و استقلال هم به دنبال این خصوصی سازی هستند. حتما باید هوادار را در مالکیت تیم سهیم کنیم اما نباید رو به عقب نگاه کنیم. ما الان در شرایط خوبی هستیم و باید نگاه اصلاحی کنیم. ایشان مبرا از ایراد نیستند، چون انسان هستیم. مثلا ممکن است در برخی موارد کارمان درست نباشد.

  • منبع خبر : ورزش۳