دو تیم فوتبال تراکتور و استقلال در حالی به مصاف هم می‌روند که 6 بازیکن استقلال، سابقه پوشیدن پیراهن تیم تراکتور را دارند.

به گزارش خسروشاه نیوز، دو تیم فوتبال تراکتور و استقلال فردا (دوشنبه) در حساس‌ترین دیدار هفته یازدهم لیگ برتر، در تبریز به مصاف هم می‌روند.

این شرایط در حالی است که شش بازیکن فعلی تیم فوتبال استقلال سابقه پوشیدن پیراهن تراکتور در فصل‌های گذشته را دارند و بدون شک این موضوع باعث جذابیت دو چندان این مسابقه مهیج می‌شود.

محمدرشید مظاهری دروازه‌بان استقلال که فصل گذشته عملکرد قابل قبولی از خود در تراکتور به نمایش گذاشت، یکی از چهره‌های شاخص این دیدار است که البته نحوه جدایی او از تیم تبریزی باعث شد تا هواداران بیخیال عملکرد خوب در تیم شده و از گلر سابق تیمشان نیز به شدت ناراحت باشند.

سبحان خاقانی دیگر بازیکن جوانی است که همانند مظاهری با فسخ قرارداد یک طرفه راهی استقلال شد. سید احمد موسوی که در نقل‌وانتقالات نیم فصل لیگ نوزدهم تراکتور را ترک کرد و بعد از نیم فصل حضور در تیم گل‌گهر سیرجان، در این فصل به استقلال پیوست و تابدین لحظه نیز توانسته نظر کادرفنی این تیم تهرانی را جلب کند.

مهدی مهدی‌پور بازیکن سرباز سابق تراکتور که محبوبیت خاصی نیز بین هواداران پرشور تراکتور دارد، دیگر بازیکن استقلال است که سابقه پوشیدن پیراهن تراکتور را در کارنامه خود دارد. محمد نادری دیگر بازیکنی است که تراکتور باعث شد تا وی به فوتبال حرفه‌ای ایران معرفی شود. امیر ارسلان مطهری مهاجم استقلال دیگر بازیکنی است که در فصل‌های گذشته برای تیم تبریزی بازی کرده است.

البته میثم تیموری مدافع فعلی تراکتور نیز در فصل‌های گذشته سابقه پوشیدن پیراهن استقلال را دارد.

گفتنی است در حال حاضر تراکتور با ۱۶ امتیاز در رده چهارم و استقلال تهران نیز با ۱۹ امتیاز در رده دوم جدول لیگ برتر قرار دارند.

  • نویسنده : امیر خسروشاهی