ناصر نادری بخشدار خسروشاه طی پیامی ۱۴ تیرماه، روز شهرداری ها و دهیاری ها را به فعالان عرصه مدیریت شهری تبریک گفت.

به گزارش خسروشاه نیوز در پیام ناصر نادری که به مناسبت روز شهرداری و دهیاری منتشر شد آمده است:

بنام حضرت دوست
نامگذاری چهاردهم تیرماه به عنوان روز «شهرداری و دهیاری» اقدامی ارزنده و فرصتی مغتنم است تا ضمن قدردانی و تجلیل از فعالیت های خالصانه و شبانه روزی خادمان مردم در عرصه های مختلف شهری و روستایی، به ارزیابی عملکرد و فعالیت های این نهاد اجتماعی به منظور ارتقای سطح خدمت رسانی به مردم پرداخته شود.
تمامی خادمین مردم در شهرداری و دهیاری ها شبانه روزی در حال فعالیت هستند تا از طریق برنامه ریزی و اجرای اقدامات جدید، شهر و روستا را مناسب زندگی و کار مردم نمایند و انتظار می رود خادمین مردم در این عرصه بتوانند با افزایش همدلی و تعامل مردم و خانواده مدیریت شهری در راستای آشنایی با رویکردها،‌ سیاست‌ها و برنامه‌های مدیریت، برنامه ریزی های لازم را به عمل آورند.
این روز یاد آور زحمات، تلاش و دلسوزی های شهرداران و دهیاران برای بهبود و توسعه فضای شهرها و روستاها به عنوان محیط زندگی مردم می باشد.
اینجانب ضمن تبریک و گرامیداشت ۱۴ تیر ماه روز شهرداری ها و دهیاری ها، از خدمات شبانه روزی کارکنان پرتلاش شهرداری خسروشاه و دهیاری های بخش خسروشاه تقدیر و تشکر نموده ، توفیق روز افزون توأم با سعادت و سلامتی را برای همه فعالان و زحمتکشان درعرصه های مختلف عمرانی،فرهنگی و اجتماعی که در حال خدمت به شهروندان و روستائیان هستند از درگاه خداوند متعال مسئلت داریم.

ناصر نادری- بخشدار خسروشاه