سرمربی تیم فوتبال تراکتور با اشاره به غیبت 10 بازیکن این تیم مقابل استقلال، گفت: با وجود تعداد بالای مصدومان و محرومان، در دیدار فردا تیم دست و پا بسته‌ای نخواهیم بود.

به گزارش خسروشاه نیوز؛ فیروز کریمی در نشست خبری پیش از بازی مقابل استقلال، اظهار داشت: به لحاظ آمادگی، تیم در شرایط مطلوبی قرار دارد اما مشکلاتی هم داریم. در کل، نسبت به موجودیت‌مان شرایط مناسبی داریم و از شانسِ بد ما، تیم حریف کم‌ترین مصدوم و محروم را دارد و حتی یاران رفته این تیم هم برگشته‌اند.

وی افزود: هواداران به من می‌گویند که «شما همیشه واقعیت‌ها را می‌گویید» و الان هم می‌گویم تراکتور به چهار گروه حاضران، غایبان، مصدومان و محرومان تقسیم شده است. غایبان که اشکان دژاگه، مسعود شجاعی و سعید واسعی هستند. گروه مصدومان هم شامل محمدرضا خانزاده و حمید بوحمدان می‌شود و وضعیت پیمان بابایی هم هنوز مشخص نیست. همچنین اکبر ایمانی، مهدی تیکدری و میثم تیموری هم در گروه محرومان هستند.

سرمربی تیم فوتبال تراکتور ادامه داد: اگر یک دروازه بان هم به این جمع اضافه کنیم، یک تیم آرمانی غایب داریم، اما بقیه بازیکنان‌مان هستند که با آنها کار کردیم. در طول هفته گذشته صبح و عصر تمرین داشتیم و بیکار ننشسته‌ایم. با تمام توان کار کردیم اما نبود حتی یک نفر از این بازیکنان، می‌تواند در یک تیم دردسرساز شود که ما ۱۰ بازیکن را نداریم. ان‌شاءالله بتوانیم یک بازی قابل‌قبول را ارائه بدهیم.

فیروز کریمی با اشاره به پیروزی مقابل ذوب‌آهن، خاطرنشان کرد: پیش از بازی با ذوب‌آهن، ما یک و نیم جلسه تمرین کردیم و روندی که با رسول خطیبی داشتیم، ادامه دادیم. در پیروزی مقابل ذوب‌آهن همان‌قدر که من در کنار خط سهیم بودم، رسول خطیبی هم سهم داشت. او هم برای تیم زحمت کشیده و من نتیجه آن را برای جفت‌مان می‌دانم. من در یک مقطع هم در کنار تراکتور بودم اما آن یک جلسه روند قبلی را تکمیل کرد. این برد در روحیه بچه‌ها هم تأثیر مثبتی گذاشته است.

وی تصریح کرد: شرایط، شرایط سختی است و یک جدول مشکل با رقبایی تا دندان مسلح مقابل‌مان حضور دارند. ان‌شاءالله با کمک خدا با اضافه شدن بازیکنان‌مان از پس کار بربیاییم. ما تیم دست و پا بسته‌ای نیستیم و با تمام قوا به دیدار رقبا می‌رویم.

سرمربی تیم فوتبال تراکتور در مورد دیدار مقابل استقلال، گفت: شرایط استقلال الان شرایط مناسبی است و در چهار، پنج بازی اخیر نتایج خوبی گرفته‌اند، اما بچه‌ها در تمرینات عملکرد خوبی دارند و یک تعداد بازیکن جوان هم داریم که خیلی با انگیزه هستند. اگر بزرگ‌ترهای تیم هم حضور داشتند من به جوانان نگاه ویژه‌ای داشتم، اما الان توفیق اجباری شده که بازیکنان جوان‌مان را محک بزنیم. ان‌شاءالله آنها هم از این فرصت استفاده کنند، چون آینده متعلق به جوانان است. سعی می‌کنیم از این بازیکنان به بهترین شکل استفاده کنیم تا در سال‌های آینده دست تراکتور از بابت بازیکن باز باشد.

کریمی با بیان اینکه «دعای خیر هواداران پشت تراکتور است»، گفت: تعطیلی ۱۰، ۱۱ روزه به ما فرصت می‌دهد تا تیم‌مان را تکمیل کنیم. تا آن موقع، یک سری تمرینات و تمهیدات می‌تواند به ما کمک کند. شاید تجربه مربی‌گری به ما فرصت بدهد که از این تمهیدات استفاده کنیم و نتایج خوبی بگیریم تا پس از این تعطیلات یک تیم خوب را روانه میدان کنیم.

وی افزود: هواداران تراکتور خودشان بهتر از هر کسی اهل تجزیه و تحلیل هستند. ما یک شرایط خاص و فوق العاده سختی داریم. حیف که از حضور هواداران محروم هستیم. ان‌شاءالله این بیماری منحوس از جهان ریشه‌کن شود. امیدوارم هواداران هم ما را دعا کنند، اما شرایط سختی است. این نوید خداوند متعال است که پس از روزهای سخت، روز خوب در انتظارتان است. منتظر دعای خیر طرفداران هستیم و ان‌شاءالله ما هم به روزهای خوب خود بازخواهیم گشت.