سرمربی تیم فوتبال تراکتور با بیان اینکه من به بازیکنانم ایمان کامل دارم، گفت: مقابل استقلال بازیکنان غایب زیادی داریم اما بازی تماشاگرپسندی را ارائه خواهیم داد.

به گزارش خسروشاه نیوز؛ فیروز کریمی در حاشیه تمرین امروز تراکتور با اشاره به شرایط این تیم عنوان کرد: خدا را شکر پس از پیروزی که مقابل ذوب‌آهن داشتیم، تیم از نظر روحی هم پیشرفت خوبی کرده و تمرینات با نشاط و منظمی هم انجام دادیم. علاوه بر مسائل فنی و تاکتیکی، از نظر روحی و روانی نیز با بچه‌ها کار می‌کنیم.

او ادامه داد: پیش از دیدار مقابل ذوب‌آهن تنها یک جلسه با تیم تمرین داشتم و تأثیر همان تمرین را هم دیدید که ما توانستیم از گل زده خود محافظت کنیم و سه امتیاز را بگیریم.

سرمربی تراکتور یادآور شد: پیش از این نیز گفتم که حداقل باید ۱۰ جلسه تمرینی با تیم داشته باشم که در روزهای گذشته یک سوم این جلسات تمرینی را پشت سر گذاشته‌ایم و در ادامه نیز با تمرینات فشرده تلاش می‌کنیم تیم را به سطح ایده‌آل و مدنظرمان برسانیم.

کریمی درباره تقابل با استقلال ابراز کرد: در هفته‌های پایانی همه بازی‌ها سخت می‌شوند و دیدار مقابل استقلال هم از این موضوع مستثنی نیست. به هر حال هواداران تراکتور کُری خاصی با تیم‌های پایتخت دارند و همیشه می‌خواهند که تیم‌شان مقابل آنها پیروز شود.

او پیرامون غایبان تراکتور برابر استقلال گفت: من به تیمم کاملاً ایمان دارم و با همین دستان خالی‌مان کار را پیش خواهم برد. مصدومیت و محرومیت، توجیه عدم نتیجه‌گیری نیست و ما با تمام توان به مصافِ رقبای‌مان خواهیم رفت. ان‌شاءالله در دیدار مقابل استقلال با دعای خیر هواداران وارد زمین می‌شویم و جایگزین بضاعت اندک ما، دعای خیر طرفداران‌مان است.

سرمربی تراکتور با اشاره به کمبود بازیکن در این تیم در نیم‌فصل دوم عنوان کرد: در دیدار هفته گذشته هم با دستِ خالی به میدان رفتیم و ترکیبی نصف و نیمه در اختیار داشتیم، اما مقابل استقلال حتی نصفِ آن نصف و نیمه را هم نداریم و تعداد غایبان‌مان بیشتر شده است. از تیم مدنظر من برای ترکیب تراکتور بیش از هشت نفر حضور ندارند. البته این مسائلی که گفتم به هیچ عنوان بهانه نیست. ما به جوانان اعتقاد ویژه‌ای داریم و مقابل استقلال هم به دنبال ارائه یک بازی تماشاگرپسند و همراه با کسب نتیجه خواهیم بود. باشگاه بر روی بازیکنان جوان سرمایه‌گذاری کرده و این یک نگاه بلندمدت برای تراکتور به حساب می‌آید.