مدیرعامل باشگاه تراکتور تاکید کرد به تنهایی نمی‌توانند مشکلات این تیم را حل کنند.

به گزارش خسروشاه نیوز؛ جمشید نظمی در مراسم معارفه خود به‌عنوان مدیرعامل باشگاه تراکتور اظهار کرد: تراکتور باشگاه بزرگی است، اما آقای زنوزی، من و آقای کریمی به تنهایی نمی‌توانیم شق‌القمر کنیم و به همین خاطر به کمک تک‌تک شما نیاز داریم.

او با تاکید بر لزوم همدلی میان تمام اعضای تیم، مدیران، مسئولان و هواداران، ابراز کرد: من پیش از این هم سابقه حضور در باشگاه تراکتور به‌عنوان مدیرعامل را داشتم و این مسئله را به چشم خودم دیدم که همدلی و اتحاد افراد چقدر می‌تواند کمک کننده باشد. هر زمانی همه در کنار یکدیگر بودند، تراکتور به قله موفقیت رسیده و هر وقت کنار هم نبودیم، ایجاد حاشیه شده و در نتایج تیم هم تأثیر گذاشته است.

مدیرعامل جدید باشگاه تراکتور اضافه کرد: من فرصت را مغتنم می‌شمارم و از همه عزیزان می‌خواهم در کنارمان باشند. از مسئولان استانی، شهری و حتی نیروی انتظامی که همیشه در کنار تراکتور بودند. در حال حاضر به‌خاطر ابلاغیه‌های ستاد ملی کرونا، متأسفانه هواداران نمی‌توانند به ورزشگاه بیایند، اما در زمان بازگشت دوباره هواداران به ورزشگاه‌ها، بیشتر به کمک مسئولان نیاز خواهیم داشت. ما به حمایتی محکم‌تر از قبل نیاز داریم تا نتایجی در شأن باشگاه تراکتور رقم بزنیم.

نظمی با بیان اینکه تراکتور یکی از معدود باشگاه‌های خصوصی حرفه‌ای در ایران است، گفت: طی جلساتی که با مالک باشگاه داشتم، یک سؤال از آقای زنوزی پرسیدم تا اطلاع بیشتری از وضعیت موجود داشته باشم. من به ایشان گفتم «باشگاه‌داری که عایدی برای شما ندارد، پس چرا تا این حد برای تراکتور هزینه می‌کنید؟» که ایشان گفت: هواداران با عشق تراکتور زندگی می‌کنند و من می‌خواهم که آنها شاد باشند.

او ادامه داد: آقای زنوزی از جیب خودش برای تراکتور هزینه می‌کند و نیازمند کمک همه عزیزان است. شاید ما به کمک مالی نیاز نداشته باشیم و از عزیزان خواستار کمک معنوی و همراهی‌شان شویم. آقای زنوزی می‌خواهد جوانان آذربایجان وقت خود را صرف ورزش بکنند و با نشاط باشند.

مدیرعامل باشگاه تراکتور یادآور شد: ان‌شاءالله هواداران در کنارمان باشد و ما هم در سطح مدیریتی باشگاه مشکلات را مرتفع کنیم و همگی دست‌به‌دست هم بدهیم تا تراکتور موفق شود. روزِ قهرمانی تراکتور در جام حذفی، شادترین روز آذربایجان بود. اینکه ما هواداران را خوشحال کنیم، حس بسیار خوبی است و چه ایرادی دارد که نشاط در جامعه ایجاد شود. ان‌شاءالله همه در کنار یکدیگر باشیم تا تراکتور موفق شود.