سرمربی تراکتور تاکید کرد ضمن رد پیشنهاداتش، فصل آینده را نیز با این تیم شروع می کند.

به گزارش خسروشاه نیوز؛ بعد از شکست تراکتور مقابل آلومینیوم و ناکامی از صعود به مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی، رسول خطیبی از سمت خود استعفا داد. این استعفا اما خیلی زود با مخالفت هیئت مدیره باشگاه مواجه شد. با اضافه شدن فیروز کریمی به کادر فنی تراکتور تحت عنوان مشاور فنی شایعات در خصوص جدایی خطیبی بار دیگر به وجود آمد، شایعه ای که در محافل خصوصی، زنوزی آن را تکذیب کرده بود.

رسول خطیبی نیز طی گفت گویی که امروز انجام داد با وعده ساختن یک تیم قدرتمند برای فصل آینده خبر از ادامه همکاری اش داد. وی در این مورد گفت:

بعد از بازی با آلومینیوم دست باشگاه را باز گذاشتم تا مسؤولان راحت‌تر تصمیم بگیرند که مالک محترم و هیئت مدیره باشگاه با جدایی‌ام مخالفت کردند. بنده از موقعی که به تراکتور آمدم، برای بستن تیم سال آینده برنامه ریزی کردم و ‌باشگاه با بنده برنامه بلند مدت دارد. با توجه به اینکه باشگاه با جدایی‌ام مخالفت کرده، اکنون با قدرت کارم را در تیم محبوبم ادامه خواهم داد تا در حد توان تیمی که داریم، بتوانیم عملکرد خوبی داشته باشیم.

او با ارائه توضیحاتی در خصوص شرح وضایف فیروز کریمی به این موضوع هم اشاره کرد:

آقای کریمی با نظر بنده به عنوان مشاور فنی تیم انتخاب شد و ایشان فقط به عنوان مشاور در کنار من خواهد بود.

به این ترتیب رسول خطیبی در لیگ بیست و یکم هم روی نیمکت تراکتور خواهد نشست و باید دید عملکرد زوج خطیبی – زنوزی با چه تفکری پای به لیگ برتر ۱۴۰۱-۱۴۰۰ خواهد گذاشت؟