سرمربی تراکتور در شروع دور جدید تمرینات تیمش به بازیکنان خود تاکید کرد که خوشحالی صعود در آسیا به پایان رسیده و باید برای ادامه رقابت‌های لیگ برتر خود را آماده کنند.

به گزارش خسروشاه نیوز، تیم تراکتور پس از دوری چند ساله از لیگ قهرمانان آسیا، حضور موفقی در این دوره داشت. این تیم با کسب ۲ برد و ۴ مساوی و ۱۰ امتیاز به عنوان تیم دوم از گروه B به مرحله یک هشتم نهایی صعود کرد و تنها تیم بدون شکست مسابقات لقب گرفت که تنها در یک بازی (بازی اول مقابل پاختاکور) دروازه‌اش باز شد.

تراکتوری‌ها صبح روز یازدهم اردیبهشت ماه شارجه را به مقصد تهران ترک کردند و عصر همان روز از پایتخت راهی تبریز شدند. آنها بعد از پشت سر گذاشتن سه روز استراحت، عصر امروز اولین تمرین خود را پس از بازگشت از لیگ قهرمانان آسیا در تبریز برگزار کردند.

قبل از شروع این جلسه تمرینی، رسول خطیبی طی اظهاراتی در جمع اعضای تیم، با تشکر مجدد از بابت تلاش بازیکنان، کادرفنی و عوامل اجرایی تیم در صعود به مرحله حذفی لیگ قهرمانان آسیا، تیمش به بازیکنان خود تاکید کرد که خوشحالی صعود به پایان رسیده و باید برای ادامه رقابت‌های لیگ برتر خود را آماده کنند.

خطیبی اظهار داشت:

مالک، هیات مدیره و هواداران تیم قدردان شما هستیم و باید با توان بیشتر در ادامه مسابقات لیگ‌ برتر به میدان برویم.

خطیبی در ادامه افزود:

خوشحالی صعود در لیگ قهرمانان آسیا تمام شد و از امروز برای کسب نتایج خوب در مسابقات لیگ‌برتر و جام حذفی تلاش خواهیم کرد.

گفتنی است که تیم فوتبال تراکتور در چارچوب رقابت‌های هفته بیست‌ودوم لیگ برتر فوتبال ایران، روز یکشنبه ۱۹ اردیبهشت ماه در تهران به مصاف پیکان می‌رود.