سرمربی تراکتور به این سوال که آیا در بازی فردا شجاعی را به میدان خواهد فرستاد یا خیر، پاسخ مبهمی داد.

به گزارش خسروشاه نیوز؛ زمانی که رسول خطیبی به عنوان سرمربی جدید تیم تراکتور انتخاب شد، شاهد یک رویارویی جالب بودیم؛ مسعود شجاعی، کاپیتان تراکتور زمانی هم تیمی خطیبی بود و اینک به عنوان بازیکن بایستی زیر نظر او کار می کرد.

رسول خطیبی پیش از این به عنوان بازیکن، یک فصل را در کنار مسعود شجاعی بازی کرده بود. این دو در سال ۲۰۰۶ در تیم الشارجه امارات هم تیمی بودند و فصل خوبی را در کنار یکدیگر پشت سر گذاشتند. انتخاب شهر شارجه به عنوان میزبان بازی های گروه دوم لیگ قهرمانان آسیا باعث شد تا کاپیتان و سرمربی تراکتور بعد از یک دهه و نیم بار دیگر به شهری سفر کنند که زمانی در آن هم بازی بودند.

طی دو نشست خبری رسول خطیبی در این مسابقات هم، سوال مربوط به بازگشت به شارجه جای ثابتی در میان سوالات خبرنگاران داشته و با توجه به اهمیت این موضوع، یکی از خبرنگاران حاضر در نشست خبری بازی فردای تراکتور و شارجه، ضمن جویا شدن حس خطیبی از رویارویی با شارجه، از او سوال کرد که آیا فردا به مسعود شجاعی که در بازی اول غایب خواهد بود بازی خواهد داد یا خیر؟

رسول خطیبی اما پاسخ مبهمی به این سوال داده و گفت:

هیچ موقع نمی توانیم بگوییم که فردا چه کسی بازی می کند. سعی می کنیم از نظر روحی و بدنی و نسبت به تیم حریف، ترکیب مان را بچینیم. انشالله فردا مشخص می شود که چه کسی بازی می کند و چه کسی بازی نمی کند.

به این ترتیب باید تا فردا منتظر بمانیم و ببینیم که آیا مسعود شجاعی فرصت حضور در برابر تیمی که اولین ماجراجویی فوتبالی اش را در غالب لژیونر با این تیم تجربه کرد، پیدا می کند یا خیر؟ او در نشست خبری پیش از بازی اول در خصوص بازگشت به شارجه بعد از بیش از ده سال گفته بود:

بعد از ۱۵ سال فرصت کردم به شهر شارجه که در آن موفق بودم و خاطرات بسیار خوبی از آن دارم برگردم. خیلی دوست داشتم در این مدت به شارجه سفر کنم اما فرصت نمی کردم. من خاطرات بسیار خوبی از این تیم و هوادارانش دارم.

  • نویسنده : سعید عبدی