رئیس هیات فوتبال آذربایجان‌شرقی با ارسال نامه‌ای به رئیس سازمان صدا و سیما، خواستار پخش بازی‌های تیم فوتبال تراکتور از شبکه سوم سیما شد.

به گزارش خسروشاه نیوز، روز سه‌شنبه در این نامه با اشاره به اینکه تمامی تیم‌های حاضر در لیگ قهرمانان آسیا با نام جمهوری اسلامی ایران در این رقابت‌های مهم حاضر شده‌اند، یادآوری کرد: با توجه به برخورداری تیم تراکتور از هواداران پرشمار و پرشور در داخل و خارج کشور، لازم است بازی‌های این تیم در لیگ قهرمانان آسیا از شبکه سوم سیما پخش شود.

وی ادامه می‌دهد: حسب اطلاع، بازی‌های تیم تراکتور تبریز قرار است از شبکه ورزش سیما پخش شود، اما بازی‌های ۲ تیم استقلال و پرسپولیس از شبکه سوم پخش خواهد شد که تراکتور نیز به نمایندگی از ایران در همین رقابت‌ها حاضر شده است، لذا تقاضا داریم تا بازی های این تیم نیز از شبکه سوم سیما پخش زنده شود.

رقابت‌های گروه «ب» لیگ قهرمانان آسیا در شهر شارجه امارات از فردا (چهارشنبه؛ ۲۵ فروردین) جاری با برگزاری دیدار تیم‌های تراکتور و پاختاکور از ساعت ۱۹ و ۳۰ دقیقه آغاز می‌شود.

تراکتور، روزهای ۲۸ و ۳۱ فروردین ماه هم به ترتیب راس ساعت ۲۲ و ۳۰ دقیقه و ۱۹ و ۳۰ دقیقه مقابل شارجه و نیروی هوایی عراق صف‌آرایی می‌کند.

عدم پخش بازی‌های تراکتور از شبکه سوم سیما بازتاب منفی در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی منتسب به هواداران تراکتور داشته است و آنها مدعی هستند با توجه به عنوان پرهوادارترین تیم آسیا که در نظرسنجی کنفدراسیون فوتبال آسیا منتشر شده است، باید بازی‌های این تیم در لیگ قهرمانان آسیا در این شبکه پخش زنده شود.