سرمربی گل گهر از حضور بازیکن تراکتور در تیمش خبر داد.

به گزارش خسروشاه نیوز، جذب رضا شکاری یکی از جنجالی‌ترین خریدهای چند سال اخیر باشگاه تراکتور بود. این بازیکن در شرایطی به تراکتور پیوست که باشگاه پرسپولیس در آستانه عقد قرارداد با او، از این کار صرف نظر کرد.

بعد از جذب شکاری، شاهد حواشی و جنجال‌های بسیاری بودیم؛ داستان شکایت باشگاه ذوب‌آهن و اظهارنظرهای جنجالی در طول فصل گذشته به حدی بود که شکاری را تبدیل به یکی از جنجالی‌ترین خریدهای تراکتور کرد. تراکتوری‌ها در نیم‌فصل اول لیگ نوزدهم برای احتیاط بیشتر از شکاری استفاده نکردند اما بعد از اینکه مشخص شد، جذب او مورد قانونی در پی نداشته، شاهد استفاده از این بازیکن در بازی‌های تراکتور بودیم. شکاری اما به قدری که برای تراکتور جنجالی و پرصدا شد، از نظر فنی کارایی زیادی برای این تیم نداشت.

علی‌رغم داشتن قرارداد با تراکتور، شکاری اقدام به ترک تبریز پیش از شروع لیگ بیستم کرد. این اتفاق واکنش‌هایی از سوی باشگاه تراکتور را داشت و این باشگاه اعلام کرد که در صورت عقد قرارداد با هر باشگاه دیگری از این بازیکن شکایت خواهد کرد. اما بعدها سازمان لیگ اعلام کرد که شکاری همچنان بازیکن تراکتور است و فسخ قراردادی انجام نداده است.

با وجود این اتفاقات، هفته گذشته شاهد حضور شکاری در سیرجان برای تماشای بازی گل گهر و استقلال بودیم. بعد از انتشار تصاویر این حضور، شایعاتی مبنی بر پیوستن شکاری به تراکتور منتشر شد. امیر قلعه‌نویی، سرمربی تیم گل گهر که میهمان برنامه امشب فوتبال برتر بود رسماً از این انتقال پرده برداشته و از رضا شکاری و مرتضی تبریزی به عنوان خریدهای تیمش برای نیم فصل دوم یاد کرد.

  • نویسنده : امیر خسروشاهی