امام جمعه خسروشاه گفت: در زمستان گاز باغات را قطع کنید و به نیروگاه بدهید تا مازوت سوزی نکنند و کمبود گاز جبران شود.

به گزارش خبرنگار خسروشاه نیوز حجت الاسلام باقرنژاد امام جمعه خسروشاه در خطبه های نماز جمعه این شهر گفت: تاکنون هیچ وزیر و دولتی نیامده بگوید ما در فلان کار اشتباه کرده ایم و از مردم عذرخواهی کند.

وی گفت: مقام معظم رهبری در تمام عرصه ها آبروی خود را پای این نظام گذاشته است تا نظام نظم و امنیت خود را از دست ندهد. همانگونه که در جریانات اخیز شاهد آن بودیم رهبری در چندین مرحله وارد میدان شد.

حجت الاسلام باقرنژاد با انتقاد از دولت گفت: دولت از طرفی به مردم می گوید که آب سد ها کم شده است و آب را کم مصرف کنید! از طرفی هم می آید به باغات و ویلاها اجازه احداث استخر می دهد. باعث کمبودی آب خود شما هستید

وی به وضعیت دریاچه ارومیه اشاره کرد و گفت: آن همه پولی که در سالهای گذشته برای احیای دریاچه ارومیه هزینه شد کجاها رفت که وضعیت امروز دریاچه ارومیه به این شکل است.

خطیب جمعه خسروشاه در بخشی از سخنان خود با انتقاد از مازوت سوزی در نیروگاه گفت: امروز نیروگاه مازوت سوزی می کن و علت آن را کمبود گاز معرفی میکنند. اگر راست می گویید که کمبود گاز وجود دارد در زمستان گاز باغات را قطع کنید و به نیروگاه بدهید.

وی تاکید کرد: مازوت هم باعث از بین رفتن درختان و باغات می شود هم باعث بروز سرطان در جامعه است.

امام جمعه خسروشاه به کمبود دارو نیز اشاره کرد و گفت: برخی می گویند علت کمبود دارو دشمن است. در حالیکه واقعیت این نیست و دارو در داخل کشور در دست یک عده خاص است و آن را انحصاری کرده اند.

  • نویسنده : سعید خسروشاهی