والیبالیست های خسروشاه در دهه فجر 97 خوش درخشیدند. از کسب مقام های اول تا سومی در مسابقات جام فجر منطقه تا حضور نوجوانان هیئت والیبال در تورنومنت استانی
به گزارش خسروشاه نیوز همزمان با دهه فجر و چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی، تیم های ورزشی خسروشاه در مسابقات استانی و منطقه ای حضور فعالی داشتند.
کسب مقام قهرمانی در مسابقات شهرستان آذرشهر
هیئت والیبال خسروشاه در مسابقات والیبال پیشکسوتان شهرستان آذرشهر که بنام شهید بیضایی برگزار گردید توانست مقام اول این مسابقات را در بین تیم های مطرح شهرستان آذرشهر بدست بیاورد. شاید به جرات بتوان گفت پس از سال ها بود که تیم والیبال پیشکسوتان خسروشاه در یک مسابقه شهرستانی حضور یافته است.
مقام سومی مسابقات ایلخچی
همچنین تیم جوانان هیئت والیبال خسروشاه در مسابقات جام فجر که در ایلخچی برگزار گردید به مقام سوم این تورنومنت دست یافت.
تیم والیبال شهدای خسروشاه نیز مقام دوم این مسابقات را تصاحب نمود.
پیشرفت قابل توجه تیم والیبال بانوان خسروشاه
بانوان هیئت والیبال خسروشاه نیز از قافله افتخار آفرینی عقب نمانند. تیم بانوان هیئت والیبال خسروشاه با حضور خوب در مسابقات جام فجر شهر ایلخچی با غلبه بر تیم های مطرح و مدعی توانست در جایگاه دومی این مسابقات تکیه کرده و مقام نائب قهرمانی را بدست آورد.
مهمترین رویداد والیبال خسروشاه
شاید بتوان گفت مهمترین اتفاق ورزش والیبال خسروشاه، حضور تیم والیبال نوجوانان در مسابقات استانی بود که برای اولین بار به صورت مستقل و با نام خسروشاه اتفاق افتاد. این حضور نوید بخش تداومی برای سالهای بعد و حضور قدرتمندانه تر خواهد بود. چرا که خسروشاه دارای استعداد های بسیار خوبی در رشته والیبال می باشد که می توانند در تیم های بزرگتر و جایگاه های بالاتر حضور یابند.
جامعه ورزش نیازمند حمایت مسئولین است
پیشرفت کمی و کیفی ورزش و تصاحب جایگاه های بالاتر نیازمند حمایت های هر چه بیشتر مسئولین شهری می باشد. افزایش ارتباط مسئولین با ورزشکاران و حضور موثر در بین ورزشکاران و حمایت های مادی و معنوی قطعا به پیشبرد اهداف جامعه ورزشی کمک بسزایی خواهد نمود.