فرمانده انتظامی شهرستان مرند گفت: دختر دارای معلولیت ذهنی و اختلال روانی با ضربات چاقو پدرش را زخمی می کند، پدر نیز حین درگیری او را خفه کرده و به قتل می رساند و خودش نیز یک روز بعد از شدت جراحات فوت می کند.

به گزارش خسروشاه نیوز، سرهنگ جلیلیان اظهار کرد: شامگاه شنبه ۲۰ دی، پس از تماس تلفنی با فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر انتقال یک مرد مجروح به بیمارستان، مأموران انتظامی بلافاصله در محل حضور یافتند.

وی افزود: در بررسی‌های اولیه مشخص شد که مرد میانسالی بر اثر ضربات چاقو در قسمت های مختلف بدن و شکستگی لگن توسط اورژانس به بیمارستان منتقل شده است.

فرمانده انتظامی شهرستان مرند ادامه داد: با توجه به مشکوک بودن موضوع، ماموران جهت تحقیقات پلیسی به منزل وی مراجعه می کنند که متاسفانه با جنازه دختر این مرد مجروح مواجه می شوند.

این مقام انتظامی گفت: بر اساس تحقیقات اولیه متوجه شدیم که دختر فوت شده دارای معلولیت ذهنی و اختلال روانی بوده و پدرش را مورد اصابت ضربات چاقو قرار داده و در این میان پدر نیز اقدام به خفه کردن او کرده است.

فرمانده انتظامی شهرستان مرند اضافه کرد: تحقیقات پلیس و مراجع قضایی برای حصول نتیجه نهایی از جزئیات این اتفاق هنوز ادامه دارد و جزئیات دقیق تر از سوی مراجع قضایی اطلاع رسانی خواهد شد.

گفتنی است پدر زخمی نیز پس از گذشت یک روز در بیمارستان فوت کرد.