کاپیتان تیم تراکتور که سابقه بازی در شهر شارجه را دارد از حضور دوباره در این شهر ابراز خوشحالی کرد.

به گزارش خسروشاه نیوز، تیم تراکتور اولین بازی خود در دور گروهی لیگ قهرمانان آسیا را مقابل نماینده ازبکستان برگزار خواهد کرد. کنفرانس خبری دیدار تیم‌های تراکتور و پاختاکور بعد از ظهر امروز در شهر شارجه برگزار شد. مسعود شجاعی، کاپیتان تیم تراکتور به همراه رسول خطیبی در این نشست حضور یافت.

او صحبت‌های خود را این‌گونه شروع کرد: خیلی خوشحالم که اینجا هستم. امیداواریم که بتوانیم خودمان را نشان بدهیم. هر چند شرایط خیلی سخت است. گروه ما یکی از سخت‌ترین گروه‌هاست. همان‌طور که مربی تیم هم گفتند بازی های سختی پیش‌رو داریم اما به هواداران‌مان این قول را می‌دهیم که با تمام وجود تلاش کنیم و بجنگیم.

وی ادامه داد: این یک بازی باشگاهی نیست و ملی است. دوست داریم که برای کشورمان افتخار آفرین باشیم. من و آقا رسول در شارجه بودیم و خیلی خوشحال هستم که اینجا هستیم.

کاپیتان تراکتور در پاسخ به این سوال که چه حسی از بازگشت به شارجه، شهری که در آن بازی کرده دارد، یادآور شد: بعد از ۱۵ سال فرصت کردم به شهر شارجه که در آن موفق بودم و خاطرات بسیار خوبی از آن دارم برگردم. خیلی دوست داشتم در این مدت به شارجه سفر کنم اما فرصت نمی‌کردم. من خاطرات بسیار خوبی از این تیم و هوادارانش دارم.