رئیس پلیس امنیت عمومی آذربایجان شرقی از دستگیری 14نفر از اراذل و اوباش در تبریز خبر داد.

به گزارش خسروشاه، سرهنگ “محمدحسن پاشا” در تشریح این خبر اظهار داشت: در پی گزارشات واصله مردمی مبنی بر حضور تعدادی افراد لاابالی و اوباش در برخی از محلات تبریز که به عربده کشی، قمه کشی و ایجاد فضای نا امن، دزدی، شرب خمر علنی و به مردم حمله می کردند، دستگیری این افراد بصورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس امنیت عمومی قرار گرفت.

وی افزود: با انجام اقدامات فنی و تخصصی و هماهنگی با مقام قضائی محل اختفای این افراد با شگردهای خاص پلیسی و با پشتیبانی عملیات ماموران انتظامی و یگان امداد همزمان در چند عملیات ضربتی پلیسی دستگیر شدند.

این مقام انتظامی اضافه کرد:در بازرسی از محل اختفای متهمان دستگیر شده،۲ قبضه سلاح کمری،۶۰ تیر جنگی تعداد۱۷ قبضه انواع سلاح سرد از قبیل خنجر، قمه و اقلام ممنوعه کشف شد.

سرهنگ “پاشا” با بیان اینکه متهمان دستگیر شده با قرار مناسب راهی زندان شدند، تاکید کرد: پلیس در خصوص امنیت و آرامش افراد جامعه با کسی تعارف و مماشات نداشته و با مخلان نظم و امنیت جامعه برخورد قانونی و سخت خواهد کرد.

رئیس پلیس امنیت عمومی استان از شهروندان درخواست کرد: در صورت مشاهده هرگونه شرارت و ناامنی در اسرع وقت مراتب را از طریق شماره ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.