سرمربی تراکتور در مورد دیدار تیمش با پدیده مشهد صحبت کرد.

به گزارش خسروشاه نیوز و به نقل از رسانه رسمی باشگاه تراکتور، «ارطغرول ساغلام» در نشست خبری قبل بازی با پدیده، اظهار داشت: بازگشت به تراکتور پس از چهار سال، بسیار جای خرسندی دارد. بازی های زیبایی که تیم در دوره قبلی انجام داده بود باعث شد در قلب هواداران جای داشته باشیم، به همین دلیل با خوشحالی هدایت تراکتور را پذیرفته‌ام.

وی افزود: متاسفانه بازهم همچون دوره قبلی، شرایط تیم از نظر جایگاه در جدول چندان خوب نیست؛ اما بازیکنان در بازی قبلی مقابل سپاهان نشان دادند که جایگاه فعلی تراکتور در جدول را قبول ندارند؛ چرا که نمایش بسیار خوبی مقابل این تیم داشتند.

ساغلام با بیان اینکه بازی بسیار سختی مقابل پدیده داریم، گفت: حریف برای اینکه همچنان امیدوار بماند، به سه امتیاز بازی با تراکتور نیاز دارد. ما نیز با شکست پدیده می‌توانیم فاصله‌مان با تیم‌های پایین‌تر را کمی افزایش داده و با خیال راحت مسابقات را ادامه دهیم.

وی با اشاره به تمرینات تراکتور طی هفته گذشته، توضیح داد: ما در تمرینات اخیر سعی کرده‌ایم برنامه‌های تاکتیکی مدنظر را در تیم پیاده کنیم؛ البته که فرصت محدودی برای این کار داشتیم.

سرمربی تراکتور ادامه داد: بازیکنان باید مسئولیت‌پذیر، سخت‌کوش و فداکار باشند تا در مدت زمان کم، به تیم متفاوت‌ و دلخواه هواداران تبدیل شویم. می‌خواهیم فوتبال مورد علاقه هوادارانمان را انجام دهیم.

وی افزود: به دنبال ارایه بازی با کیفیت بالا و کسب سه امتیاز بازی مقابل پدیده هستیم. انشالله برای موفقیت در بازی بعدی مقابل فولاد خوزستان نیز برنامه‌هایی خواهیم داشت.

ساغلام در خصوص تفاوت‌های لیگ ایران و باشگاه تراکتور نسبت به چهار سال گذشته، مطرح کرد: تراکتور تغییراتی نسبت به گذشته داشته است؛ به طوری که زیرساخت‌های مدرنی برای باشگاه ایجاد شده که چنین امکاناتی برای آینده یک باشگاه بسیار حائز اهمیت است. همچنین فوتبال ایران نیز در قیاس با گذشته بسیار فرق کرده و دیدگاه حرفه‌ای حاکم شده و بازی بیشتر در داخل زمین در جریان است.

وی ادامه داد: ما هم لیگ ایران را آنالیز می‌کنیم و همچون گذشته، تیم خوبی می‌سازیم تا کادرفنی، بازیکنان و هواداران از بازی‌های تراکتور لذت ببرند.

سرمربی تراکتور در خصوص محرومان و مصدومان تیمش، گفت: شاهین ثاقبی، محمد مسلمی‌پور، رضا دهقانی و عبدالله حسینی مصدوم هستند و سایر بازیکنان مشکلی ندارند.

ساغلام در پایان سخنانش گفت: هواداران نگران نباشند، ما در زمان کم، تراکتور را از این جایگاه خطرناک بالا می‌کشیم و تیمی می‌سازیم که هواداران از بازی‌هایش لذت ببرند به همین دلیل شبانه روزی کار می‌کنیم و روزهای خوبی در انتظارمان است.