معاون نظارت و بازرسی سازمان صمت آذربایجان شرقی گفت: همه اصناف موظف به نصب قیمت کالا در معرض دید مشتری و ارائه صورتحساب هستند.

به گزارش خسروشاه نیوز به نقل از روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان شرقی یوسف پایدار با تاکید بر تداوم گشت های مشترک نظارتی در طول سال جاری به ویژه در ایام پایانی سال ، گفت : گروه های کالایی و خدماتی مختلف و اولویت دار براساس ابلاغیه های سازمان حمایت مورد بازرسی قرار می گیرد و تمامی دستگاههای متولی استان در این حوزه همکاری خوبی با مجموعه صمت داشته اند.

وی بر جدیت در تداوم گشت های مشترک نظارتی با همکاری سایر دستگاههای متولی بویژه اتاق اصناف ، اتحادیه ها و تعزیرات حکومتی به صورت مستمرتاکید کرد و ادامه داد : دانشگاه علوم پزشکی ، جهاد کشاورزی ، ادارات کل استاندارد ، غله ، میراث فرهنگی و اماکن از دیگر دستگاه هایی بوده اند که در برنامه های مرتبط با گشت های مشترک بازرسی همکاری بسیار خوبی در راستای حمایت از حقوق مصرف کنندگان داشته اند.

معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان آذربایجان شرقی ، از انجام ۲ هزار و ۱۴۴ بازرسی در قالب گشت مشترک و تشکیل ۲۸۲ پرونده تخلفاتی به ارزش ۲۲۷ میلیارد ریال در بهمن ماه سال جاری خبر داد.

وی همچنین از آغاز فعالیت گشت مشترک نظارت بر کالا و خدمات در آستانه سال جدید خبر داد و افزود : فعالیت گروه های بازرسی مشترک در دو بخش کالاهای اساسی با حضور نمایندگان جهادکشاورزی و بسیج اصناف و همچنین کالاهای کیف و کفش و البسه و پوشاک با حضور بازرسان اتحادیه های صنفی مرتبط تا نیمه فروردین ماه ۱۴۰۱ادامه دارد.

پایدار از شهروندان خواست در صورت مشاهده هرگونه تخلف مراتب را جهت رسیدگی به سامانه تلفنی ۱۲۴ اعلام کنند.