فرمانده تیپ ۲۵ نیرو مخصوص واکنش سریع نیروی زمینی ارتش گفت: کشوری جرات ندارد خیال تجاوز به حدود و قصور میهن عزیزمان ایران را در ذهن خود بپرواند.

به گزارش خسروشاه نیوز، امیر سرتیپ دوم امیرحسین شفیعی روز دوشنبه در بازدید از یگان‌های مستقر در پایگاه‌های مرزی شمال غرب، خطاب به آنان، اظهار داشت: آرامشی را که مردم ایران پای سفره هفت سین در کانون گرم خانواده داشتند، مدیون ایثار و از جان گذشتگی شما عزیزان هستند.

وی اضافه کرد: شما سربازان ولایتمدار دور از خانه و خانواده با جهادی که در این روزهای مبارک انجام می‌دهید، به همگان ثابت کردید، از نسل همان‌هایی هستید که در دوم فروردین ۶۱ با حضور در عملیات بزرگ فتح المبین عاشقانه جان و مال خود را فدای کشور عزیزمان کردند و امنیت و آرامش را به ما هدیه دادند.

فرمانده تیپ ۲۵ نزاجا گفت: عملیات فتح المبین یکی از عملیات‌های باشکوه مشترک ارتش و سپاه بود که لشکر ۲۱ حمزه آذربایجان و همچنین از فرماندهان شایسته دیار آذربایجان شهید مهدی باکری نیز در این عملیات حضور داشتند.

وی خطاب به تکاوران مستقر در یگان‌های مرزی تاکید کرد: همان طور که همیشه نشان داده‌ایم باز هم به دشمنان ایران بزرگ ثابت می‌کنیم که کسی جرأت ندارد خیال تجاوز به حدود و قصور میهن عزیزمان ایران را در ذهن خود بپرواند.