شهردار تبریز از جابجایی در بودجه مناطق دهگانه شهرداری تبریز خبر داد و گفت: ۱۰ میلیارد تومان برای توسعه مسجد مقبره پیش بینی شده بود که این مورد حذف و برای توسعه میدان شهید بهشتی هزینه خواهد شد.

به گزارش خسروشاه نیوز به نقل از شهریار، یعقوب هوشیار صبح امروز در هشتاد و هشتمین جلسه شورای اسلامی شهر تبریز اظهار کرد: جابجایی در بودجه مناطق دهگانه شهرداری تبریز جمع آوری شده و در اسرع وقت به شورای اسلامی شهر تبریز ارائه خواهد شد و امروز نیز، جابجایی بودجه منطقه ۸ در صحن علنی شورای اسلامی مطرح و به تصویب رسید.

وی ادامه داد: ۱۰ میلیارد تومان برای توسعه مسجد مقبره پیش بینی شده بود که این مورد حذف و جایگزین آن چهار میلیارد تومان برای آسفالت و شش میلیارد تومان نیز برای ساماندهی میدان شهید بهشتی هزینه خواهد شد.

هوشیار گفت: اصلاح پل‌های عابر پیاده و آسانسورها با محوریت شهرداری و با بهره گیری از توان تخصصی مجموعه آغاز شده است که بودجه آن نیز از جابجایی همین پروژه‌ها صورت خواهد پذیرفت.

در جلسه امروز شورای اسلامی شهر تبریز پیشنهاد شهرداری مبنی بر جابجایی بودجه پروژه‌ها و همچنین اصلاحیه بودجه شهرداری منطقه ۸ نیز به تصویب رسید.